Овен: Хайде чао, че отивам на друго място!
Телец: Искам да ям! Подай ми пицата!
хе хе- какво по- естествено:-)
Близнаци: Къде е дистанционното на телевизора....?
това би трябвало да значи, че губят интерес бързо и като е свършило е свършило, така ли?
Рак: Къде ще се оженим?
в това не съм много сигурна
Лъв: Не бях ли супер?
Дева: Стани да оправя леглото...!
ужасно- ако е така
Везни: Ако ти е харесало, и на мен ми е харесало!
Скорпион: Е, сега вече мога да те развържа.
Стрелец: Недей да ми се обаждаш, аз ще те потърся
може би това е опит да контролират ситуацията и да избегнат разочарованията ...
Козирог: Сега ще ми кажеш ли телефона си?
Водолей: А сега можем да го направим и без дрехи...
уау ...това е добре
Риби: Та как, казваш, ти беше името?
нещо като: сексът не е повод за запознанство:-)
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment