Thursday, 13 March 2008

Какво значи да постъпваш правилно ...
Правилно е, когато ти носи удовлетворение. Няма външен принцип, няма външен човек, който може да определи кое е правилно. Носи ли удовлетворение- значи е правилно за теб!

No comments: