Friday, 18 April 2008

Има смисъл ...

Направих си следния експеримент току що- написах израза има смисъл в google и ето какво излезе:
- постенето има смисъл
- дали има смисъл да се изучава мениджмънт
- подвигът има смисъл само в любовта към другия
- обжалване- има смисъл да се пробва
- животът ни има смисъл защото познаваме Исус
- а дали има смисъл да връщаш този, който те е напуснал
....
Не знам- на пръв поглед изглеждат безсмислени, но някакси не е ли странно за различните хора и в различни ситуации колко различни неща имат смисъл ...

1 comment:

Social stories said...

Страхотно! Твоят експеримент страшно ми хареса.