Ne zashtoto sme tantzuvali i ne zashtoto e chak takava zvezda:-) No za tezi, koito ne znaiat: tova e chovekat, koito natiskashe butona v prodaljenie na 3 godini, zatvoren v edin luk s tzel spasiavane na sveta v seriala LOST.
A inache chovekat se kazva Henry Cusick i beshe mnogo mil i otvoren za obshtuvane:-)
3 comments:
Samo zabravi da dobavish, che e golqma piqnica (kato vsichki ostanali na party-to vsyshtnost)! :)
eee he he!
mnogo chic! :-)
haha .. "otvoren za obshtuvane" zvychi dosta interesno ;-)
Post a Comment